GALERII

Mõned meie tehtud tööd

AUTO KATMINE KILEGA ANNAB

AUTOLE TÄIESTI UUE VÄLIMUSE

AUTOKLEEBISED

MEIST

Oleme autkleebiste ja reklaamivaldkonnas tegelev ettevõte. Tänu oma 10. aastasele kogemusele suudame pakkuda klientidele professionaalset ning kvaliteetset teenust. Oleme kleepimund sadu autosid ning oleme ellu viinud ka kõige nõudlikema klientide vajadusi.

MIKS EELISTADA AUTOKLEEBISEID

Kleepides autole Teie ettevõtte sümoolikat, aitab see kindlasti kasvatada teie ettevõtte brandi tuntust. Teie sõiduk on kui liikuv reklaam linnapildis, mida märkavad tuhanded inimesed. Sõidukile paigaldatud reklaamid on meeldejääv viis laiendada oma ettevõtte sõnumi nägijate hulka.

 

Sõiduki ülekleepimisel kaitseb see auto värvi kahjustuste ja pleekimise eest. Kile on pika elueaga ning seda saab vajadusel kerge vaevaga eemaldada.  Lisaks sellele on autot palju lihtsam hooldada ja pesta, sest kile ei võta enda sisse nii kergelt mustust ning seda on lihtsam puhastada.

 

 

 

AUTOREKLAAM:

TÕHUSA MÕJUGA REKLAAM LINNAPILDIS

TEENUSED

Parim teenus parima hinna ja kvaliteediga!

  • KIRJADE, LOGODE, REKLAAMIDE KLEEPIMINE TEIE SÕIDUKITELE
  • AUTO OSALINE JA ÜLENI KATMINE KILEGA
  • KLAASIDE TOONIMINE
  • AUTODISAIN, REKLAAMIDE KUJUNDUSTÖÖD

 

 

KIRJADE, LOGODE, REKLAAMIDE KLEEPIMINE TEIE SÕIDUKITELE.

Efektiivne reklaamimismeetod, mis toimib nii tänavatel ja maanteedel sõites, kui ka parkimise ajal. See on tõhus reklaamimeetod, mis aitab Teil konkurentidest eristuda ning kasvatab brandituntust.

Reklaamkilede valmistamisel kasutame kahte meetodit - kilelõikust ja print. Nii nagu eksisteerib eri tüüpi sõidukeid, on olemas ka väga erinevaid reklaamkilesid. Osad kiled on mõeldud lühiajaliseks kampaaniateks ning osad pikaajaliseks kasutamiseks.

AUTO OSALINE JA ÜLENI KATMINE KILEGA

Muudab auto omanäoliseks ning annab autole sportliku  välimuse. Lisaks muudab autokile teie sõiduki pilkupüüdvaks. Suurte pindade katmisel ülekiletamiskilega on ka prkatiline väärtus, kaitseb teie auto värvi kriimude ja kivitäkete eest.

Ülekiletamise puhul on  võimalused piiramatud. Saab kasutada spetsiaalse tooni ja kontuuriga kilet, kui ka prindikile.

Prindikile – visuaalid prinditakse kilele ning pärast seda see lamineeritakse, et kaitsta prinditud pinda ilmastikust tulenevate tegurite eest (UV -kiirgus, vihm, pori).

Ülekiletamiskile – värviline või ka erilise tekstuuriga kile, mis on mõeldud spetsiaalselt autode ülekiletamiseks. Kilede valikus on sadu  värvitoone ja tekstuure, erinevatelt tootjatelt. Atraktiivsed on kindlasti eri tooni metallik, läikivad ja matt kiled.

KLAASIDE TOONIMINE

Autoklaaside toonimine muudab teie auto visuaalselt pilkupüüdvaks, samuti kaitseb salongi pleekimise ning ülekuumenemise eest! Sobiva tumedusastmega kile on suurepäraseks disainelemendiks.

Kilel filtreerib suure hulga kahjulikust UV-kiirgusest. Toonitud autoklaas peegeldab tagasi  soojuskiirguse,  seega on teie autos meeldivalt jahe ka kuumal suvepäeval. Toonkile paigaldus muudab teie auto ka turvalisemaks. Klaasi purunedes hoiab kile klaasi ühes tükis, vähendades sel moel vigastuste ohtu.

 

MEIE KLIENDID

Meie kliendid on meile tähtsad. Tähtsustame kvaliteeti ja klientide rahulolu.

CONTACT US

Kontori aadress:

Ehitajate tee 114-16, Tallinn

 

Kleebiste paigaldus:

Paldiski mnt 58D, Tallinn (Merimetsa Jazz Pesula)

 

Tel: +372 56 456 524

Email: info@digireklaam.ee

Submitting Your Comment ...

The server encountered an error.

Form received.

Copyright © FAR Interactive 2013.